Sokół przegrywa z Igloopolem Dębica

Sokół wygrywa z JKS po golach z rzutów karnych

Piłkarzom Sokoła Kolbuszowa nie udało się podtrzymać dobrej passy. Wczoraj przegrali u siebie z Igloopolem Dębica 1-3. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Aab.

Mecz z Igloopolem stał na niezłym poziomie, atakowali jedni i drudzy. Ale to miejscowi zadali pierwszy cios. Zrobili to już w szóstej minucie zadali miejscowi. Zrobił to Kamil Aab, który potem mógł pokusić się jeszcze o co najmniej jedno trafienie.  Asystę przy tym golu zaliczył Dawid Skupiński.

W kolejnych minutach gospodarzom brakowało zdecydowania przed bramką rywali z Dębicy, a ci międzyczasie zdobył dwie bramki. Goście mieli jeszcze szansę na trzeciego gola, ale strzał z rzutu karnego obronił bramkarz Krzysztof Petrykowski.

W drugiej połowie Igloopol dopiął swego i ustalił wynik meczu na 1-3, po bardzo ładnej akcji. Nie bez wpływu na przebieg i w efekcie na wynik meczu miała czerwona kartka, jaką obejrzał Kamil Miśko.

28. kolejka IV ligi, sobota, 30 kwietnia
Sokół Kolbuszowa DolnaIgloopol Dębica 1:3 (Aab 6’).
Sokół: Krzysztof Petrykowski – Andrzej Skowron, Piotr Karkut, Michał Mazurek – Damian Bożek, Kamil Miśko, Kornel Kołacz, Dawid Skupiński (68’ Adrian Ogiba), Kamil Aab (81’ Tomasz Wargacki), Klaudiusz Dziedzic (59’ Patryk Szczurek) – Krzysztof Szymański.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z Sokołem Kamień. Ten mecz odbędzie się za tydzień, w niedzielę (08.05), o godzinie 17.