Sokół przegrywa z Głogovią Głogów Małopolski

Sokół przegrywa u siebie z Polonią Przemyśl

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna przegrali na swoim boisku z Głogovią Głogów Młp. 0-2. Mecz był wyrównany, ale to goście byli skuteczniejsi.

Pierwsza połowa starcia z Głogovią była ciekawa. Piłkarze grali ofensywnie, wiele działo się na boisku. Bardziej konkretni byli goście, którzy po rykoszecie pokonali Damiana Albrychta.

Zaraz po zmianie stron Sokół ruszył do zdecydowanych ataków. Obrońcom gości urwał się Bartłomiej Miazga, ale jego strzał był niecelny. Z rzutu wolnego strzelał Kornel Kołacz. Aktywni byli również Piotr Szkolnik i Krystian Bik.

Miejscowym brakowało jednak konkretów. Nie można tego powiedzieć o Głogovii, która w 90 minucie zadała drugi cios i ustaliła wynik spotkania na 0-2.

W następnej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z Piastem Tuczempy. Ten mecz odbędzie się w Święto Niepodległości, w czwartek (11.11), o godzinie 14.