Sokół przegrywa w Dębicy

Sokół przegrał dziś (05.10) wyjazdowy mecz z Igloopolem Dębica 3-2.  Zwycięski gol padł w 90. minucie. Piłkarze z Kolbuszowej Dolnej mają więc prawo czuć niedosyt. Bo, to kolejne spotkanie, kiedy remis bądź zwycięstwo wymyka im się z rąk dosłownie w ostatniej chwili.

Pierwsza połowa, choć prowadzona w żywym tempie i z wieloma sytuacjami podbramkowymi, to nie przyniosła goli. W 51 minucie dębiczanie wyszli na prowadzenie po rzucie karnym podyktowanym po faulu Kornela Kołacza. Kiedy wydawało się, że kolejne gole dla gospodarzy są kwestią czasu, w 78 min. wyrównał Roman Ilnytsky. Chwilę później za sprawą Kamila Miśko było już 1-2.

W ostatnich pięciu minutach meczu gospodarze jednak mocno przycisnęli. Strzelili dwie bramki, i to oni, a nie dolniacy, po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się z trzech cennych punktów.

W następnej kolejce, w niedzielę (13.10) Sokół zmierzy się na swoim boisku z sąsiadem w tabeli KS Pilzno (obie drużyny mają po 8 punktów na koncie). Początek tego meczu o godzinie 15:30.