Sokół pewnie wygrywa z Lechią Sędziszów Młp

Sokół wygrywa na wyjeździe z Eskoballem Sanok

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna wygrali dziś wyjazdowy mecz z Lechią Sędziszów Młp. Dziesiątą bramkę w tym sezonie zdobył Adrian Nowak.

Pojedynek Sokoła z Lechią Sędziszów Młp. zapowiadał się ciekawie z kilku powodów. Po pierwsze, są to rywale z sąsiednich gmin, co zawsze wzbudza emocje. Po drugie, oba zespoły są blisko siebie w tabeli.

Już w dziewiątej minucie gola dla Sokoła zdobył Kamil Aab. Strzelił do siatki z dystansu i zrobiło się 0-1. Podwyższyć wynik mógł Patryk Szczurek.

W drugiej połowie Lechię dobił Adrian Nowak. W 80. minucie mogło być 0:3. Po faulu na Marcinie Mokrzyckim „jedenastkę” wykonywał Kornel Kołacz.

Bramkarz wyczuł jednak intencje strzelającego i uchronił swój zespół przed stratą kolejnej bramki. Trzy punkty jednak trafiły do Kolbuszowej Dolnej.

13. kolejka IV ligi, sobota, 22 października
Lechia Sędziszów Młp. Sokół Kolbuszowa Dolna 0:2 (Aab 9’, Nowak 69’)
Sokół: Kacper Piechota – Damian Bożek, Patryk Tetlak, Jakub Stec, Michał Mazurek – Adrian Nowak (75’ Jakub Lorenc), Kornel Kołacz, Dawid Pałys-Rydzik, Kamil Aab (72’ Mirosław Kmiotek) – Patryk Szczurek (64’ Marcin Mokrzycki), Krzysztof Szymański (87’ Paweł Lewandowski).

12. kolejka IV ligi, niedziela, 16 października
Sokół Kolbuszowa DolnaStal II Rzeszów: 2-3 (Aab 60’ i 84’)
Sokół: Kacper Piechota – Kacper Cyganowski, Patryk Tetlak, Jakub Stec, Michał Mazurek (50’ Damian Bożek) – Kornel Kołacz (81’ Mirosław Kmiotek), Dawid Pałys-Rydzik (81’ Marcin Mokrzycki), Dawid Skupiński (45’ Kamil Aab), Adrian Nowak – Krzysztof Szymański (57’ Kamil Miśko).

W następnej kolejce Sokół zagra u siebie w Kolbuszowej Dolnej ze Wisłokiem Wiśniowa. Ten mecz odbędzie się w sobotę (29.10), o godzinie 11.