Sokół pewnie pokonuje Wisłokę Wiśniowa

Sokół remisuje po golu w ostatniej akcji meczu

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna wygrali w lidze kolejny mecz z rzędu. Tym razem w pokonanym polu pozostawili Wisłokę Wiśniowa.

Sokół wyszedł na prowadzenie po akcji Kamila Aaba i dobitce Patryka Szczurka. Sytuacje na podwyższenie wyniku mieli Krzysztof Szymański i Adrian Nowak.

Goście próbowali się odgryzać, ale w bramce dobrze spisywał się Kacper Piechota. W drugiej połowie mocniej przycisnęli gospodarze. Bramkarza gości przewrotką próbował zaskoczyć Szymański.

Od 52 minuty rywale grali w osłabieniu. To efekt czerwonej kartki po faulu na Nowaku, który wychodził na czystą pozycję. Bramka na 2-0 padła po zespołowej akcji gospodarzy i dobitce głową Kamila Miśko.

Kilka minut potem, po rzucie rożnym, trzecim golem dobił rywali Dawid Pałys-Rydzik.

14. kolejka IV ligi, sobota, 29 października
Sokół Kolbuszowa DolnaWisłok Wiśniowa 3:0 (Szczurek 17’, Miśko 78’, Pałys-Rydzik 83’)
Sokół: Kacper Piechota – Damian Bożek (74’ Andrzej Skowron), Patryk Tetlak, Jakub Stec, Michał Mazurek – Kamil Aab (76’ Kamil Misko), Dawid Pałys-Rydzik (84’ Kacper Cyganowski), Kornel Kołacz (69’ Marcin Mokrzycki), Adrian Nowak – Patryk Szczurek (57’ Mirosław Kmiotek), Krzysztof Szymański (85’ Jakub Lorenc).

W następnej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z rezerwami Stali Mielec. Ten mecz odbędzie się w sobotę (05.11), o godzinie 14.