Sokół Kolbuszowa Dolna remisem wita się z nowym sezonem

W pierwszym meczy sezonu 2019/20 Sokół Kolbuszowa Dolna zremisował na wyjeździe ze Startem Pruchnik 1-1. Bramkę dla ekipy znad Nilu zdobył Kornel Kołacz (na zdjęciu).

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 3. minucie. To mocno pokrzyżowało plany Sokołowi. W 38. minucie wyrównał Kornel Kołacz, który celnie uderzył z dystansu. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. Niepocieszony tym faktem był trener gości, Waldemar Mazurek:

Powinniśmy zgarnąć 3 punkty, jednak głupio stracona bramka już na początku meczu sprawiła, że musieliśmy odrabiać straty i mocno walczyć, by wywieźć ten jeden punkt – mówił Nowinom.

W następnej kolejce Sokół zmierzy się z Głogovią Głogów Małopolski – beniaminkiem, który jednak w pierwszej kolejce sensacyjnie wysoko wygrał z Karpatami Krosno 3-0. Mecz Sokół – Głogovia odbędzie się w już w ten czwartek (15.06), o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Nad Nilem.