Sokół Kolbuszowa Dolna przywiózł remis z Kamienia

Rozczarowanie... W derbach Sokołów górą Nisko

W starciu dwóch Sokołów gospodarze z Kamienia zremisowali z ekipą z Kolbuszowej Dolnej 1:1. Bramkę wartą  punkt zdobył Jakub Stec.

Piłkarze z Kamienia wyszli na prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego w 90’ minucie.

Kiedy wydawało się, że jest już „pozamiatane”, sędzia doliczył pięć minut. W ostatnich sekundach spotkania zakotłowało się w polu karnym gospodarzy.

Strzał, po którym piłka zmierzała do siatki rywala, oddał… bramkarz Sokoła, Jakub Bieleń. Nogę dołożył jeszcze Jakub Stec i remis stał się faktem.

29. kolejka IV ligi, sobota, 8 maja
Sokół KamieńSokół Kolbuszowa Dolna 1:1 (Stec 90+5’).
Sokół: Krzysztof Petrykowski – Andrzej Skowron, Jakub Stec, Piotr Karkut, Michał Mazurek, Kornel Kołacz, Klaudiusz Dziedzic (67’ Kamil Aab), Bartłomiej Miazga (70’ Kamil Miśko), Damian Bożek (90’ Jakub Bieleń), Adrian Ogiba, Krzysztof Szymański.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają u siebie z liderem – KS Wiązownica. Ten mecz odbędzie się już w tę środę (11.05), o godzinie 17:30.