Sokół gromi. Pięć goli w Kolbuszowej Dolnej

Sokół przegrywa z Wisłokiem na inaugurację ligi

W zaległym meczu 23. kolejki podkarpackiej czwartej ligi piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna rozgromili u siebie Czarnych Trześń aż 5-0.

Podopieczni trenera Waldemara Mazurka przeważał od pierwszych minut. Wynik otworzył się jednak dopiero po pół godzinie gry. Do siatki trafił Dawid Skupiński. Asystował Klaudiusz Dziedzic.

Kilka minut przed przerwą gospodarze zdobyli drugiego gola. Jego autorem był Kamil Miśko.

W drugiej połowie spotkania Sokół dominował jeszcze bardziej, czego efektem byty trzy bramki. Zdobyli je kolejno: Mateusz Prokop, Krzysztof Szymański z rzutu karnego i na koniec Patryk Szczurek.

Dzięki zwycięstwu klub z Kolbuszowej Dolnej awansował na siódme miejsce w ligowej tabeli. A już w sobotę (30.04), o godzinie 11 Sokół podejmować będzie na swoim boisku  Igloopol Dębica

23. kolejka IV ligi, środa, 27 kwietnia
Sokół Kolbuszowa DolnaCzarni Trześń 5:0 (Skupiński’, Miśko 40’, Prokop 65’, Szymański 86’, Szczurek 89’).
Sokół: Krzysztof Petrykowski – Andrzej Skowron, Michał Mazurek, Piotr Karkut, Kamil Miśko (59’ Kamil Aab), Klaudiusz Dziedzic (59’ Damian Bożek), Kornel Kołacz (75’ Jakub Stec), Dawid Skupiński (62’ Adrian Ogiba), Bartłomiej Miazga, Mateusz Prokop (72’ Patryk Szczurek), Krzysztof Szymański.