Sokół grał dziś do końca

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna udanie zainaugurowali drugą wiosenną rundę sezonu. Dzisiejsze (31.03) spotkanie z Kaskadą Kamionka nie było jednak lekkie, łatwe i przyjemne.

Goście strzelili gola już w 1. minucie i skupili się na obronie. Kolbuszowianie grali jednak bardzo cierpliwie, a ozdobą meczu było piękne trafienie Łukasza Koraba. W 70. minucie gola zdobył Dawid Maziarz. Natomiast trafienie na wagę trzech punktów zaliczył Łukasz Korab. Najlepszy snajper Sokoła (w tym sezonie 13 bramek) strzelił pięknie z ok. 20. metrów. Jego gol padł w 90 minucie.

Co to znaczy grać do końca, w ostatniej minucie Łukasz Korab zdobywa bramkę za trzy punkty (do remisu doprowadził dwadzieścia minut wcześniej Dawid Maziarz).SOKÓŁ vs Kaskada Kamionka 2:1.

Opublikowany przez MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 31 marca 2018

W barwach gospodarzy zadebiutowało kilku młodych piłkarzy: Patryk Wąs, Mateusz Prokop i Marcin Chmielowiec i najmłodszy z nich, 17-letni Krystian Bik. Sokół umocnił się na fotelu lidera dębickiej okręgówki, mając 6 punków przewagi nad drugą Victorią Czermin i jeden mecz w zapasie.