Śniadanie Wielkanocne 2024 w Przedszkolu „Happy Kids” [ZDJĘCIA, WIDEO]

Śniadanie Wielkanocne 2024 w Przedszkolu "Happy Kids" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak co roku o tej porze w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Happy Kids” odbyło się Śniadanie Wielkanocne. Było radośnie i uroczyście W wydarzeniu, które miało miejsce w środę (27.03), tradycyjnie wziął udział ks. Jan Pępek, proboszcz parafii pw. Św. Brata Alberta.

Śniadanie Wielkanocne było dla przedszkola „Happy Kids” wielkim wydarzeniem.

Śniadanie Wielkanocne

Na wstępie przybyłych gości przywitała Edyta Mokrzycka, dyrektor placówki, składając życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Następnie dzieci zaprezentowały przygotowany wraz z paniami program artystyczny. Były to wierszyki i piosenki wielkanocne.

Potem ks. Jan Pępek, który co roku bierze udział w Śniadaniu Wielkanocnym w przedszkolu „Happy Kids”,  poświęcił pokarmy znajdujące się na stole. Podarował również dzieciom książkę o św. Bracie Albercie i pobłogosławił zgromadzonym.

Pyszności i prezenty

Z kolei pani dyrektor, nauczycielki i maluchy złożyły ks. proboszczowi życzenia z okazji Dnia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa.

W tak świątecznych nastrojach wszyscy zasiedli do wielkanocnego stołu. A na nim znajdowały się przepyszne tradycyjne dania, w tym barszczyk, jajeczka, kiełbaska i inne przysmaki.

Na koniec pani Edyta wraz z paniami obdarowała dzieci świątecznymi prezentami.  

Zobacz wideo

Galeria zdjęć

O przedszkolu

„Happy Kids” to jedyne przedszkole językowe nie tylko w Kolbuszowej, ale i w powiecie. Mieści się ono przy ulicy Bora Komorowskiego 14.

Zajęcia odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą).

Dzieciaki spędzają tam czas na zabawie i przy okazji uczą się czterech języków: angielskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego.

Kadrę pedagogiczną tworzą osoby empatyczne, twórcze i zaangażowane w pracę z dziećmi. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30-17.

Placówka cały czas prowadzi rekrutację. Zaprasza dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.