Siódma porażka z rzędu

Nie było efektu „nowej miotły”. Podopieczni Eugeniusza Sito, który kilka dni temu zastąpił Rafała Leśniowskiego, przegrali u siebie z Piastem Tuczempy 1-3, ponosząc siódmą porażkę z rzędu. Dziś fakty są takie, że Sokół Kolbuszowa Dolna na dobre rozgościł się w strefie spadkowej IV ligi.

Goście otworzyli wynik już w 4 minucie. Norbert Król (na zdjęciu z Piotrem Karkutem), który powrócił do bramki po dłuższej nieobecności, został pokonany bezpośrednio z rzutu rożnego. Wyrównał syn Waldemara Mazurka – Michał.  Wydawało się, że Sokół pójdzie za ciosem. Jednak zaraz po przerwie padł gol na 1-2. Potem Sokół odkrył się i w konsekwencji stracił trzeciego gola.