Sceny, które wyciskają łzy. Kolbuszowski Mikołaj na Ukrainie [WIDEO FOTO]

Sceny, które wyciskają łzy. Kolbuszowski Mikołaj na Ukrainie [WIDEO FOTO]

Nawet brak prądu nie przeszkodził dzieciom z Turki na Ukrainie w przywitaniu kolbuszowskiego Mikołaja. Poruszające nagranie z tego wydarzenia pojawiło się w sieci.

Św. Mikołaj pojechał na Ukrainę, by w ten przedświąteczny czas wręczyć dzieciom prezenty.
Nie byłoby tego, gdyby nie wsparcie, jakie uzyskał w Kolbuszowej i okolicach. Chodzi o zbiórkę darów, która odbywała się w przedszkolach i szkołach, a także w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu. Prezenty Mikołaj osobiście zawiózł swoimi saniami za naszą wschodnią granice.

– Mam nadzieję że dotrę z prezentami do Lwowa, Chyrowa, Strzałek i może jeszcze do Starego Sambora. Wszystko zależy od tego, czy będę mógł tam spotkać się z dziećmi. Musi być bezpiecznie, żeby nikomu się nic złego nie stało. Obaw, czy mój bagażnik w saniach będzie pełny, nie mam. Już dziś wiem, że potrzebny będzie dodatkowy zaprzęg reniferów, który pociągnie ogromną ilość upominków – mówił nam Mikołaj.

W sieci pojawił się film z miasteczka Turki, koło Lwowa, na Ukrainie. Widzimy tam dzieci dziękujące Mikołajowi śpiewem i muzyką za przywiezione prezenty. I nawet nie przeszkodził im w tym brak prądu.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.