Ryszard Zieliński jednak nie odejdzie z „Fregaty”

KOLBUSZOWA. Ryszard Zieliński nowym kierownikiem "Fregaty"

Ryszard Zieliński jednak nie odejdzie z pływalni krytej „Fregata” i w dalszym ciągu będzie kierował tą placówką. Wygląda na to, że burmistrz Jan Zuba przystał na jego warunki.

Przypomnijmy, że Ryszard Zieliński złożył rezygnację ze stanowiska kierownika pływalni krytej „Fregata” w Kolbuszowej niespełna miesiąc temu (23.06).
Postanowił odejść po spotkaniu z władzami gminy, które odbyło się w tym samym dniu na terenie basenu. Dlaczego powiedział „dość”?

Nasz informator twierdzi, że dlatego bo jako kierownik nie był jedynym gospodarzem basenu. W wielu kwestiach miał więc ”związane ręce”. Do tego dochodzi konflikt z załogą, który nabrzmiewał.

Dzień po ostatniej sesji Rady Miejskiej odbyło się spotkanie, na którym Zieliński przedstawił burmistrzowi swoją wizję rozwoju pływalni.

Ostateczna decyzja miała zapaść wczoraj (19.07). I jak się dowiadujemy, ona zapadła. Zmiany na stanowisku kierownika kolbuszowskiej „Fregaty” nie będzie.
Ryszard Zieliński kierownikiem pływalni jest od 28 września 2020 roku. Wcześnie był dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Na stanowisku szefa basenu zastąpił Monikę Woźniak, wcześniej tę funkcję pełnił Krzysztof Matejek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.