Ruszyła zbiórka darów dla starszych i samotnych

Staruszka oszukana metodą na "dopłatę do węgla"

Dziś rozpoczęła się zbiórka darów dla starszych i samotnych mieszkańców gminy Kolbuszowa. Należy przynosić je do Polskiego Komitetu Pomocy.
Zbiórkę darów organizuje Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza PKPS w Kolbuszowej. Potrzebne są przede wszystkim produkty spożywcze z długim terminem ważności. Chodzi między innymi o: cukier, makaron, olej, czekolada, mąka.

Mile widziane są także środki czystości w tym proszek do prania czy płyn do mycia naczyń. Wszystkie te artykuły trafią do osób starszych i samotnych z terenu gminy Kolbuszowa. Zbiórka trwa do 10 grudnia.

Produkty można przynosić do budynku Świetlicy Profilaktyczno – Wychowawczej PKPS przy ulicy Janka Bytnara 3, w godzinach 10-17.

– Ten niby mały, a zarazem pełen życzliwości gest może stać się najpiękniejszym i niekiedy jedynym prezentem, który rozświetli domy i serca starszych i samotnych seniorów. Zachęcamy do wspierania naszej akcji. Z góry dziękujemy – przekazuje PKPS.
Ruszyła zbiórka darów dla starszych i samotnych
Siedziba PKPS przy ulicy Janka Bytnara 3 w Kolbuszowej. To tam należy przynosić dary dla starszych i samotnych mieszkańców miasta i gminy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.