Rozczarowanie… W derbach Sokołów górą Kamień

Rozczarowanie... W derbach Sokołów górą Nisko

Po zwycięstwie z Igloopolem Dębica, piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna rozczarowali przegrywając na swoim boisku z Sokołem Kamień 0-3.

Pierwsze fragmenty meczu nie wskazywały na wysoką porażkę gospodarzy. Przynajmniej jednego gola powinien zdobyć Kamil Aab. Klasę pokazał jednak bramkarz rywali. A jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, tuż przed przerwą przyjezdni wyszli na prowadzenie. Zrobili to po kontrze.

Drugi gol dla gości padł w 52. minucie po rzucie karnym, podyktowanym po faulu Bartosza Darłaka. Ostateczny wynik zawodnicy Sokoła Kamień ustalili kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

W następnej kolejce Sokół zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli, KS Wiązownica. Ten mecz odbędzie się w sobotę (02.10), o godzinie 15.