RoseMerry z nowym klipem

Zespół RoseMerry, którego wokalistką jest Kasia Krawczyk z Kolbuszowej, opublikował na swoim kanale YouTube pierwszy profesjonalny teledysk. Jego tytuł to „Polne kwiaty”.

Klip powstał w Studio Torowa w Rzeszowie przy współpracy z Przemkiem Rzeszutkiem i Kacprem Leśniewskim. – Teledysk miał pokazać motyw kwiatowy, który przewodzi nam w każdej piosence. Miało być wiosennie i tak też wyszło – mówi nam Kasia Krawczyk. – Utwór jest połączeniem wielu gatunków i pomysłów. Tekst opowiada o miłości, o tęsknocie za nią i za tym, co już nam niedostępne.
RoseMerry to kwartet działający na scenie muzycznej od roku. Tworzona przez nich muzyka to mieszanka bluesa i hard rocka, w ich brzmieniu słychać też inspirację Led Zeppelin. Mimo krótkiego stażu, zespół ma na swoim koncie już osiągnięcia. Wygrał między innymi prestiżowy konkurs „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. Dzielnie poczynał sobie na Podkarpackiej Scenie Przebojów, której nawet przewodził. Teraz przed kapelą nowe wyzwania. Jednym z nich jest nagranie płyty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.