Rosemerry z Kasią Krawczyk wygrywa prestiżowy konkurs w Tychach

RoseMerry z Kasią Krawczyk - koncert na ŻYWO
Grupa RoseMerry z charyzmatyczną wokalistką Kasią Krawczyk z Kolbuszowej, wygrała w sobotę (07.09) prestiżowy konkurs zespołów „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach.

Tegoroczna edycja festiwalu w Tychach była wyjątkowa. Swoje 40. urodziny obchodzi zespół Dżem, a ćwierćwiecze grupa Cree. Do tego duetu na scenie dołączyła Luxtorpeda i zeszłoroczny laureat konkursu, Audioties oraz inne kapele rockowe walczące o tytuł tej najlepszej. Wygrała RoseMerry!

 
Emocje powoli opadają, ale to nie znaczy nic innego jak powrót do pracy i normalności – czytamy na fanpejdżu zespołu. – Już wkrótce będziecie mogli usłyszeć od nas co nieco w postaci kawałka. Wczorajszy koncert w Tychach dał nam niezwykłą pulę energii i motywacji za co bardzo dziękujemy. Gratulujemy również pozostałym uczestnikom, bo poziom był wysoki i liczymy na to, że jeszcze kiedyś spotkamy się na jednej scenie! Dziękujemy także tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszego sukcesu!

Od siebie mogę dodać, że to niesamowita motywacja do dalszej pracy. Jestem dumna z nas wszystkich i wdzięczna najbliższym za zdarcie gardeł w Tychach pod sceną – napisała Kasia Krawczyk.

 RoseMerry powstał w czerwcu 2018 r. z inicjatywy czworga przyjaciół. W ich muzyce słychać brzmienie Led Zeppelin. Kapela charakteryzuje się też mocnym kobiecym wokalem Kasi Krawczyk. Oprócz niej formację tworzą: Norbert Szarek – gitara, Jakub Bosek – bas i Hubert Bosek – perkusja.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.