RoseMerry z Kasią Krawczyk nagrywa płytę. Oto ich „Zew” [POSŁUCHAJ]

W sieci pojawił się nowy utwór grupy RoseMerry. Jego tytuł to „Zew”, a brzmienie – miks hardrockowego riffu z wokalem charyzmatycznej Kasi Krawczyk z Kolbuszowej. Oprócz niej, zespół tworzą: Norbert Szarek – gitara, Jakub Bosek – bas i Hubert Bosek – perkusja.
Ponad trzy miesiące temu RoseMerry wygrał prestiżowy konkurs „Rock na Plaży Paprocany 2019″ w Tychach. A ostatnio dzielnie poczynał sobie na Podkarpackiej Scenie Przebojów, na której plasował się nawet na pierwszym miejscu. Teraz przed kapelą nowe wyzwania. Jednym z nich jest nagranie płyty.

Niestety wszystko kosztuje i RoseMerry potrzebuje wsparcia. Aby pomóc, należy kliknąć w ten LINK i dorzucić się do nagrywanej płyty. A oto „Zew”, pierwszy numer z tego albumu.
W piątek (27.12) RoseMerry zagra w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej podczas imprezy Rockowa Kolbuszowa. Zagra z nimi tata Kasi, pan Stanisław (na zdjęciu). – Występ z nami był jego marzeniem, dlatego postanowiliśmy je spełnić właśnie na wyjątkowej scenie. Zapraszamy Was tak serdecznie jak tylko się da, bo przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy koncert – napisała wokalistka RoseMerry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.