Rehabilitacja domowa w ramach NFZ w Kolbuszowej i w Mielcu

NZOZ Justynka w Kolbuszowej - Rehabilitacja domowa w ramach NFZ.

W budynku Kliniki Zdrowia przy ulicy Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej funkcjonuje gabinet rehabilitacji prowadzony przez panią dr hab. prof. nadzw. Justynę Drzał-Grabiec. Poza zabiegami ambulatoryjnymi placówka realizuje również bezpłatną rehabilitację w domu pacjenta w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Z rehabilitacji domowej może skorzystać każdy pacjent, który nie jest w stanie samodzielnie dotrzeć do placówki medycznej.

Rehabilitacja domowa

Rehabilitacja w domu pacjenta prowadzona przez fizjoterapeutę nie różni się od realizacji zabiegów w gabinecie. Dzięki temu nawet najbardziej potrzebujący pacjenci mogą podjąć wysoce skuteczne, indywidualne leczenie.

Rehabilitacja w warunkach domowych przysługuje przewlekle chorym osobom w ramach ubezpieczenia NFZ. Skierowanie na fizjoterapię domową może wystawić medyk podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarz specjalista.

Rehabilitacja w miejscu zamieszkania pacjenta zawiera zarówno ćwiczenia usprawniające, masaż jak i naukę czynności lokomocji.

Mielec i Kolbuszowa

Fizjoterapeuta dysponuje wszelkim niezbędnym sprzętem do wykonania wskazanych na zleceniu zabiegów. Może także wykonać zabiegi elektrostymulacji czy laseroterapii.

Zespół Rehabilitacji Domowej liczy około 50 fizjoterapeutów pracujących na terenie powiatów mieleckiego i kolbuszowskiego.

Wszyscy fizjoterapeuci realizujący wizyty w domu pacjenta posiadają odpowiednie kompetencje.

Klinika Zdrowia

Przeszli tez szkolenia z zakresu rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej a także pracy z seniorami. Gabinet posiada 18-letnie doświadczenie w realizacji wizyt domowych.

Zabiegi oraz dojazd do pacjenta są bezpłatne.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 605 945 233 lub w siedzibie gabinetu rehabilitacji (budynek Kliniki Zdrowia, parter, ulica Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej).

Gabinet Rehabilitacji od jutra w Klinice Zdrowia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.