Regularnie okradała kolbuszowskie Biedronki

Regularnie okradała kolbuszowskie Biedronki

Policjanci zatrzymali kobietę, która regularnie okradała kolbuszowskie markety. Prawdopodobnie chodzi o Biedronki przy ulicach ks. Ludwika Ruczki oraz Tarnobrzeskiej.

Kilka dni temu mundurowi interweniowali w jednym z marketów przy ulicy ks. Ludwika Ruczki w Kolbuszowej. Personel tego sklepu zgłosił kradzież artykułów spożywczych przez jedną z klientek.
Mundurowi wylegitymowali 30-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego. Ukarali ją mandatem, a towar, który skradła, wrócił na swoje miejsce.

To jednak nie koniec, bo sprawą zainteresowali się nią funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Przy pomocy sklepowego monitoringu ustalili oni, że  kobieta regularnie okradała sklep przy ulicy ks. Ruczki powodując straty na ponad tysiąc złotych.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili również, że podobnych kradzieży dokonywała w markecie przy ulicy Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej Dolnej. od lutego do maja tego roku zabrała stamtąd towar wart ponad dwa tysiące złotych.
Okradając Biedronki, kobieta najczęściej korzystała z samoobsługowych stanowisk kasowych. W sprawie trwają dalsze czynności. Jedno jest pewne, 30-latka odpowie karnie za przestępstwo kradzieży.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.