Od środy do soboty (5-8.12) przejazd kolejowy w ciągu ulicy Sokołowskiej, czyli drogi wojewódzkiej w stronę Sokołowa Małopolskiego, będzie nieprzejezdny. Ma to związek z jego naprawą.
W tym czasie trasa objazdu dla samochodów o masie do 10 ton przebiegać będzie przez miejscowości Werynia – Zarębki– Kolbuszowa. Pojazdy cięższe będą musiały jechać drogą krajową nr 9 Kolbuszowa – Nowa Dęba, a potem traktami wojewódzkimi Bojanów– Jeżowe – Sokołów Młp.





![Groza w centrum Kolbuszowej. TIR przeciął rondo jak taran [ZDJĘCIA, WIDEO] TIR przejechał przez środek ronda w Kolbuszowej. „Zabiłby nas wszystkich” [WIDEO]](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2026/05/TIR-Rondo-450x253.jpg)

![Artbud Werynianka Werynia z awansem do A klasy. Wielka feta po meczu. „Awans jest nasz” [WIDEO] Stal Rzeszów vs Stal Mielec – zapowiedź meczu](https://kolbuszowalokalnie.pl/wp-content/uploads/2025/09/Pilka-nozna-futbol-450x253.jpg)