Przegląd Sportowy zachwycony tym, co „Cetnar” robi dla Kolbuszowej
To że Mateusz Cetnarski robi w swoim rodzinnym mieście coś wyjątkowego, wiadomo od co najmniej 9 lat, bo tyle edycji ma już Footballowa Kolbuszowa. Teraz  okazuje się, że impreza, która odbyła się w niedzielę (18.06) na stadionie, cieszyła się (w końcu) godnym zainteresowaniem. Przegląd Sportowy pisze wręcz, że na koncert wieńczący turniej przyszło całe miasto. Oto fragmenty tej publikacji:
„W Footballowej Kolbuszowej wzięło udział blisko 1000 małych piłkarzy i piłkarek. – Prawie 500 dzieciaków zagrało w finale turnieju piłkarskiego, a podobna liczba wzięła udział w olimpiadzie przedszkolaków – mówi Matesz. To było clou programu, ale atrakcje czekały także dla najmłodszych i tych nieco starszych, bo turniej tradycyjnie został zamknięty niedzielnym koncertem.
Na scenie pojawili się Bzyk i Sztajemka, Green, a na sam koniec – jedna z największych gwiazd hip-hopowej sceny, Quebonafide. Raper z Ciechanowa był pod wrażeniem tłumów pod sceną. – Też pochodzę z małej miejscowości i nie spodziewałem się, że będzie was aż tylu – mówił z podziwem, a potem dał koncert, który w Kolbuszowej będzie długo wspominany.
Wcześniej Quebonafide wybiegł pojawił się w drużynie raperów i zademonstrował swoje umiejętności piłkarskie. Mini turniej gwiazd wygrała drużyna oldbojów GKS-u Bełchatów z uznanymi ligowcami w składzie. Na boisku można było też zobaczyć Mateusza Cetnarskiego, ale też jego dwóch braci – Łukasza (wiceprezes Kolbuszowianki) i Tomka, a także dwóch kuzynów – Kubę i Maksa.” Cały artykuł TUTAJ.

Fotorelacje z imprezy:
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.