Przed nami Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Cmolasie [PATRONAT]
W niedzielę (18.11) na hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbędzie się 6. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas. Już od godz. 9.30 dzieci, młodzież i dorośli prezentować będą tańce standardowe i latynoamerykańskie. Patronat nad imprezą objął portal Kolbuszowa.lokalnie24.com.

– To będzie wielkie wydarzenie – zapewnia Iwona Soda, dyrektor OWiR w Cmolasie. – Zauważamy modę na taniec i na to reagujemy. W regionie funkcjonuje mnóstwo klubów tanecznych, m.in. w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Mielcu, Stalowej Woli, ale w najbliższej okolicy ich nie ma. Dlatego imprezy taneczne w Cmolasie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem wśród tancerzy i mieszkańców. Świadczy o tym fakt, że rok temu w naszym turnieju wzięło udział blisko 270 par z całej Polski.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.