Przed nami Nagrody.pl Cup

Przed nami Nagrody.pl Cup
W  sobotę, 10 listopada, jako Nagrody.pl, dumnie zadebiutujemy w roli głównego sponsora i partnera imprezy sportowej. Tego dnia na hali sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie pojawią się drużyny młodzieżowe z terenu z trzech województw – po to by wziąć udział w turnieju Nagrody.pl Cup 2018. W tym roku do rywalizacji przystąpią chłopcy urodzeni w 2008 roku.

Nagrody.pl Cup to turniej piłki nożnej halowej, organizowany przez lokalny klub – KKS Kolbuszowianka pod patronatem Nagrody.pl. – Celem turnieju jest wymiana doświadczeń w pracy z młodzieżą, a także porównanie rozwoju sportowego zawodników – podkreśla trener i organizator imprezy, Grzegorz Wróblewski. – Dla chłopców takie turnieje to niesamowita frajda, ogromna dawka radości i niesamowitych emocji. Z kolei dla trenerów to weryfikacja swojej pracy na treningach.
Debiutancka edycja Nagrody.pl Cup ugości w sobotę 8 drużyn, czyli łącznie około 80 zawodników, trenerów i kibiców. – Poziom drużyn, które wezmą udział w pierwszej edycji, jest bardzo wyrównany. Jestem pewien, że zobaczymy wiele emocjonujących meczów – uważa Grzegorz Wróblewski.

Na parkiecie w Cmolasie zaprezentuje się 5 drużyn z Podkarpacia: Piłkarskie Nadzieje Mielec, Igloopol Dębica, Soccer Ropczyce, Team Przecław oraz gospodarz – KKS Kolbuszowianka. Stawkę uzupełnią drużyny z województwa świętokrzyskiego – Baszta Rytwiany i mazowieckiego – MKS Bielik Wierzbica.

GRUPY WYLOSOWANE – zobaczcie relację video 🙂 💪🏆 Włączcie dźwięk i obejrzyjcie do końca! :)Nagrody.pl CUP 2018 już w sobotę! ⚽🏆

Opublikowany przez Nagrody.pl – statuetki, puchary, prezenty biznesowe Wtorek, 6 listopada 2018
Dla każdego uczestnika turnieju Nagrody.pl przygotowały pamiątkowy medal, dla najlepszych zespołów – puchary, dla najlepszego strzelca, zawodnika i bramkarza – statuetki. – Puchary, statuetki, medale, dostępne w naszej ofercie, produkujemy na indywidualne zamówienie klienta. Tworzymy projekty pod konkretne wydarzenie, wykorzystując nieszablonowe rozwiązania – podkreśla pani Iwona z Nagrody.pl

Nagrody.pl Cup 2018 to nie jedyne wydarzenie sponsorowane przez firmę w najbliższym czasie. – Nagrody.pl będą obecne także na zawodach w innych dyscyplinach sportowych. Nasze nagrody powstają dzięki wspaniałym ludziom oraz pasji tworzenia, która towarzyszy im przy realizowaniu zamówień. Ogranicza nas tylko wyobraźnia – zaznacza pani Iwona.

Kibiców piłki młodzieżowej gorąco zapraszamy na sobotni turniej, a wszystkim uczestnikom Nagrody.pl Cup 2018 życzymy powodzenia. Startujemy o 9:00! Do zobaczenia! Trzymamy kciuki!

Drużyna Nagrody.pl
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.