Przed nami koncert „Kolbuszowa dla Ukrainy”

Przed nami koncert „Kolbuszowa dla Ukrainy”

Już w sobotę (12.03), o godzinie 18 w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem „Kolbuszowa dla Ukrainy”. Patronat nad tym wydarzeniem objął portal kolbuszowalokalnie.pl.
Podczas koncertu „Kolbuszowa dla Ukrainy” zbierane będą pieniądze dla Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach akcji SOS Ukraina. Na scenie wystąpią zespoły Guitar Force (heavy metal), Le Moor (pop-rock), Insani (rock) oraz Aga Walczak (hip-hop, soul i r&b).

Transmisja z koncertu dla Ukrainy dostępna będzie na kanale YouTube MDK Kolbuszowa: kliknij tutaj. Wydarzenie organizuje Rockowa Kolbuszowa.

– Wiemy, że za naszą wschodnią granicą jest bardzo nieciekawie. Dlatego chcemy pomóc i wspólnie zebrać trochę pieniędzy. Mamy w tym wsparcie Miejskiego Domu Kultury, za co jesteśmy wdzięczni. Na scenie wystąpi między innymi Aga Walczak. Jest to przedstawicielka rzeszowskiej sceny rapowej, która ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym płytę roku Radia Rzeszów. Oprócz tego wystąpią zespoły Insani z Niebylca, Guitar Force z Rzeszowa i kolbuszowski Le Moor – mówi Tomek z Rockowej Kolbuszowej.
Przed nami koncert "Kolbuszowa dla Ukrainy"Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.