Przed nami Dni Cmolasu 2016

TEDE wystąpi w kolbuszowskim klubie

Pierwsze imprezy w ramach Dni Cmolasu odbędą się już w piątek (24.06). Potem będzie sobota, którą tradycyjnie cechować będą atrakcje sportowe. I w końcu niedziela, czyli finał na stadionie. A tam, podobnie jak rok temu i dwa lata temu, tłumy ludzi.

– Po co mamy na siłę spraszać inne zespoły i wmawiać ludziom, że słuchają innego rodzaju muzyki niż słuchają? Dni Cmolasu organizujemy za pieniądze podatników. Skoro oni są tym zainteresowani, szukają zabawy i rozrywki w czymś takim, to po co mamy eksperymentować? Osobiście nie jestem słuchaczką takiej muzyki, ale przecież tą imprezę nie organizujemy dla mnie, tylko dla mieszkańców – mówiła swojego czasu Edyta Kus Mokrzycka, dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.
Dni Cmolasu w piątek, o godz. 18 w cmolaskim SOK rozpocznie wieczór autorski z Anitą Róg, która promować będzie swój tomik wierszy „Twarzą wiatru”. Następnego dnia odbędzie się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Cmolas. Inną atrakcją soboty będzie „basen za 1 grosz” na pływalni krytej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.

Niedzielne (26 bm.) imprezy tradycyjnie odbywać się będą na stadionie. W godz. 15-17 będą tam konkursy i zabawy dla dzieci, a także eksperymenty dla młodych odkrywców.

O godz. 18 odbędzie się recital Anny Chmielowiec i Macieja Gacka. Będą też prezentacje zespołów tanecznych z SOK oraz finalistów Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Cmolasie. Następnie, w godz. 19-22 wystąpią gwiazdy Disco Polo: Power Play, Diadem oraz DJ Disco Duck & DJ CristoV. Następnie zaplanowano pokaz fajerwerków.

Dni Cmolasu zakończy zabawa taneczna w rytm muzyki zespołu Brass.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.