Projekt Kolbuszowa 2.0

Projekt Kolbuszowa 2.0
Od ponad 10 lat pracuję w szeroko pojętym e-biznesie. Przez ten czas miałem okazję zobaczy jak firmy osiągają sukces w Internecie, jak również gdzie popełniają błędy. Miałem też okazję współtworzyć e-commerce, który obecnie jest w polskiej czołówce jeśli chodzi o swoją kategorię. A mieści się w Kolbuszowej. Prowadzę również sklep internetowy którego jestem współwłaścicielem. Opiekuję się również kilkoma firmami, które wchodzą w świat e-handlu lub dopiero zaczynają.
Wiedza jak działać w Internecie u kolbuszowskich przedsiębiorców jest nadal bardzo mała. Większość firm nie ma choćby darmowej wizytówki w Google. Ich strony na Facebooku praktycznie nic nie publikują. A przecież nie chodzi o to żeby mieć fanpejdże, tylko żeby publikować na nich wartościowe informacje, które pozwolą im dotrzeć  ze swoją ofertą do potencjalnego klienta.

Pomysł organizowania w Kolbuszowej cyklicznych spotkań dotyczących działalności w Internecie zrodził się w mojej głowie kilka lat temu, ale dopiero teraz mam możliwości jego realizacji. Projekt Kolbuszowa 2.0 ma być formą edukacji i pokazania ludziom, jakie możliwości daje prowadzenie firmy przy wsparciu Internetu i jak w ten sposób można dotrzeć z swoimi usługami czy produktami do klientów.
Udział w konferencji Kolbuszowa 2.0 jest bezpłatny, jednak wymaga rejestracji na wydarzeniu przez Facebooka. Startujemy 23 lutego 2018 roku, o  godzinie 18:00. Link dostępny TUTAJ.

Przewiduję 4-6 prelegentów. Jednym z nich jest Marcin Tkaczyk – Brand Designer z Rzeszowa. Będziemy z nim rozmawiać  m.in. o content marketingu, czyli jakie treści publikować by pozyskiwać klientów.
Swoją obecność zapowiedział też współzałożyciel jednej  z większych agencji interaktywnych w Polsce, który pochodzi z Kolbuszowej. Lista wszystkich prelegentów i tematów będzie dostępna  już niedługo.

Serdecznie zapraszam

Paweł Kosmala

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.