Prawie cztery promile alkoholu w organizmie kierowcy w Nowej Wsi
W piątek (22.02) policjanci w Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kolbuszowskiej jednostki zauważyli w Nowej Wsi opla astry, który jechał całą szerokością jezdni. Kierowca tego pojazdu nie reagował na podawane przez funkcjonariuszy sygnału świetlne i dźwiękowe.

Policjanci w końcu zajechali drogę kierującemu oplem, uniemożliwiając mu w ten sposób dalszą jazdę. 42-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało 3,96 promila alkoholu w jego organizmie. Sprawdzenia w policyjnych w systemach informatycznych wykazały również, że mężczyzna ma orzeczony sądownie zakaz prowadzenia pojazdów.
Razem z pijanym kierowcą podróżował nietrzeźwy 19-latek. Mężczyźni zostali doprowadzeni do budynku kolbuszowskiej jednostki, gdzie wykonano z nimi niezbędne czynności.
Dzień później, w sobotę (23.02) około godz. 5 policjanci interweniowali w Kolbuszowej Dolnej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego z udziałem audi. Obok znajdującego się w przydrożnym rowie pojazdu stał 26-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Mężczyzna poinformował policjantów, że to on kierował audi. Badanie wykazało 1,84 promila alkoholu w jego organizmie.

W obydwu sprawach w kolbuszowskiej jednostce prowadzone są postępowania

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.