Pożegnanie Wakacji z Galerią nad Nilem. Wymień paragony na upominki

Nie masz planów na  najbliższą sobotę? To świetnie się składa! Już w sobotę, 22 sierpnia, Galeria nad Nilem w Kolbuszowej zaprasza na Pożegnanie Wakacji!

Będą atrakcje dla najmłodszych, ale nie tylko! Akcja promocyjna w związku z tym wydarzeniem została już w galerii rozpoczęta i potrwa do soboty włącznie, a dokładniej do godziny 13:00.

W akcji może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy w Galerii Nad Nilem na łączną kwotę minimum sto złotych. Zatem nie zwlekaj i już teraz zrób zakupy, zachowaj paragony i wymień je na upominki!

Zasady zabawy są proste: Przyjdź do Galerii w najbliższą sobotę, 22 sierpnia, w godzinach 10-13, zarejestruj swoje paragony w wyznaczonym punkcie i odbierz upominek!

Do rozdania jest mnóstwo prezentów, w tym między innymi: plecaki, przybory szkolne, vouchery do bawialni La Zizanie i do kręgielni, bony zniżkowe do sklepów i na wybrane usługi, gadżety i słodycze!
To nie koniec atrakcji. W sobotę, w godzinach 10-13 na najmłodszych czekać będą gry, piosenki i  konkursy, które jak zawsze z uśmiechem i pozytywną energią  poprowadzi Fabryka Zabawy!

Zajrzyj do nas koniecznie i świętuj z nami. Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły odnośnie eventu znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie na Facebooku. Bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami i promocjami z Galerii nad Nilem i obserwuj nasz profil.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.