Porażka z Legionem. „Czerwień” dla trenera

Sokół przegrywa z Wisłokiem na inaugurację ligi

Piłkarze Sokoła niespodziewanie przegrali u siebie z Legionem Pilzno 1-2. Bramkę zdobył Dawid Pałys – Rydzik. Czerwoną kartkę ujrzał trener miejscowych, Waldemar Mazurek.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że starcie z Legionem Pilzno będzie dla miejscowych łatwą przeprawą. Wskazywał na to także fakt, że już w 13. minucie było 1-0 za sprawą Dawida Pałys-Rydzika. Wydawało się, że będzie dobrze…




Tym bardziej, że gospodarze próbowali szybko strzelić drugą bramkę. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest drugie trafienie dla Sokoła, padł gol na gości. A tuż przed przerwą Legion ukłuł po raz drugi.

W drugiej części Sokół próbował doprowadzić do wyrównania. Było to jednak „biciem głową w mur”, bo goście bardzo mądrze prowadzili grę, wyszarpując nad Nilem trzy punkty. Po spotkaniu czerwoną kartkę obejrzał trener Sokoła, Waldemar Mazurek.

4. kolejka IV ligi, sobota, 27 sierpnia
Sokół Kolbuszowa DolnaLegion Pilzno 1:2 (Pałys-Rydzik 13’).
Sokół: Kacper Piechota – Andrzej Skowron, Adrian Nowak, Kamil Aab, Michał Mazurek, Kornel Kołacz, Krzysztof Szymański, Dawid Pałys-Rydzik, Damian Bożek (70’ Dawid Skupiński), Patryk Tetlak (70’ Patryk Szczurek), Jakub Stec (65’ Mirosław Kmiotek).




W następnej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z Izolatorem Boguchwała. Mecz, w którym zdecydowanym faworytem będą gospodarze, odbędzie się już w piątek (02.09), o godzinie 17.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.