Pijany przejechał przez rondo w Kolbuszowej Górnej

Pijany przejechał przez rondo w Kolbuszowej Górnej

Półtora promila w organizmie miał 25-letni kierowca, który dziś w nocy przejechał środek ronda w ciągu drogi krajowej nr 9 w Kolbuszowej Górnej, uszkadzając krawężnik i słupki. Jak tłumaczył, powodem jego zachowania była kłótnia z dziewczyną.

Dziś (24.08) po północy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na ulicy Rzeszowskiej zwrócili uwagę na opla, który jechał bez przedniej tablicy rejestracyjnej i z rozbitą przednią szybą.
Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Opel posiadał uszkodzenia mogące wskazywać, że przed chwilą mógł brać udział w zdarzeniu drogowym.

Rozpytany przez mundurowych kierowca, wyjaśnił, że jedzie z Rzeszowa do Tarnobrzega. Oznajmił też, że przejechał przez środek ronda w Kolbuszowej Górnej, uszkadzając tam słupki i krawężnik. Dodał, że był w emocjach, bo pokłócił się z dziewczyną.

Funkcjonariusze potwierdzili, że rondo w Kolbuszowej Górnej rzeczywiście jest uszkodzone.

Badanie wykazało, że 25-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego jechał mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę doprowadzono do budynku komendy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny od opla.
Po wykonaniu niezbędnych czynności, 25-latek opuścił siedzibę policji. Niebawem stanie przed sądem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.