Pijany niesprawnym autem w Kolbuszowej Dolnej

Pijany kierowca

Nawet pięć lat więzienia grozi 34-letniemu kierowcy, którego policjanci zatrzymali w Kolbuszowej Dolnej. Mężczyzna był pijany, podróżował niesprawnym technicznie pojazdem, posiadał również sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kierowcę jadącego bez pasów bezpieczeństw zatrzymali wczoraj (09.03) w Kolbuszowej Dolnej funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Szczegółowa kontrola stanu technicznego pojazdu wykazała wiele usterek, za które policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny. Kierowca seata, 34-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa został poddany badaniu na stan trzeźwości, które wykazało, że jest on „w stanie wskazującym”. Badanie wykazało 0,34 promila alkoholu w jego organizmie.
Dodatkowo sprawdzenia w policyjnych bazach wykazały, że 34-latek posiada wydany bezterminowo aktywny zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych. Seat trafił na policyjny parking, a jego kierowca odpowie za popełnione wykroczenia oraz niestosowanie się do sądowego zakazu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.