Pijany kierowca, cofając na parkingu, uszkodził sąsiedni pojazd i odjechał
Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 41-letni mieszkaniec gminy Niwiska, który na parkingu w Kosowach kierując renaultem, uderzył w lancię i odjechał z miejsca zdarzenia. Jednak dzięki nagraniu z monitoringu kolbuszowscy policjanci szybko ustalili jego dane.

Do zdarzenia doszło w czwartek (10.10) około godziny 17 . Z relacji mieszkańca, który powiadomił policję o zdarzeniu, wynikało, że jego samochód został uszkodzony przez cofające renault megane. Po zderzeniu, mężczyzna który kierował tym drugim pojazdem, odjechał w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze z pomocą monitoringu ustalili dane samochodu, a także jego kierowcę. Chwilę później pojechali do mieszkańca gminy Niwiska. Na terenie jego posesji znajdował się renault megane, który posiadał uszkodzenia wskazujące, że brał udział w zdarzeniu drogowym.
W trakcie rozmowy z policjantami 41-latek potwierdził, że kierował renaultem i był w Kosowach. Nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. Mundurowi wyczuli od niego to, że jest „po spożyciu”. Badanie wykazało 2,46 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna nie posiadał dokumentów pojazdu ani prawa jazdy. Policjanci sprawdzają okoliczności tego zdarzenia.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.