Pierwsza porażka Sokoła

W środę (22.08) niżański Sokół Nisko pokonał na swoim stadionie Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1. Dla naszych piłkarzy była to pierwsza ligowa porażka w tym sezonie. Gospodarze od początki atakowali, ale to kolbuszowianie, jako pierwsi, mieli świetną sytuację do strzelenia gola.

W 6. minucie Kamil Adranowicz trafił w słupek. Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić,  trzy minuty później piłkarze z Niska wyszli na prowadzenie. W 30. minucie było już 2-0…

Po zmianie stron goście rzucili się do odrabiania strat. W 50 minucie kontaktową bramkę zdobył Kornel Kołacz, pewnie wykorzystując rzut karny. Dla pomocnika Sokoła to już czwarta bramka w tym sezonie! Do końca meczu goście dążyli do wyrównania, ale bramkarz z Niska wykazywał się czujnością.