Piękny gest właścicieli Kliniki Zdrowia w Kolbuszowej. Cały dzisiejszy dochód przeznaczą na rehabilitację Marcina Wilka

Piękny gest właścicieli Kliniki Zdrowia w Kolbuszowej. Cały dzisiejszy dochód przeznaczą na rehabilitację Marcina Wilka

Dziś do godziny 18 Klinika Zdrowia przy ulicy Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej zaprasza dziś na zabiegi rehabilitacyjne i Beauty. Każda złotówka z tego dnia trafi na leczenie Marcina Wilka z Cmolasu, który jest po ciężkiej operacji mózgu.

Marcin Wilk ma 35 lat. Dwa miesiące temu uległ wypadkowi. Cudem przeżył. Przeszedł jednak bardzo ciężką operację mózgu i przez trzy tygodnie przebywał w śpiączce farmakologicznej.

Został z niej wybudzony, ale wymaga kosztownej specjalistycznej rehabilitacji. Jest to wydatek, na który nie stać jego najbliższych.

Dlatego w sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy na leczenie Marcina. Potrzeba 300 000 zł.

W akcję pomocy Marcinowi włączają się Justyna Drzał Grabiec i Marcin Grabiec – właściciele Gabinetu Rehabilitacji, który mieści się w Klinice Zdrowia przy ulicy Obrońców Pokoju 7 w Kolbuszowej. Dziś przez cały dzień prowadzą oni zbiórkę na rehabilitację 35-latka.

Jeśli więc potrzebujesz rehabilitacji bądź chcesz przetestować zabieg kosmetyczny to świetna okazja, żeby pomóc sobie i drugiemu człowiekowi. Cały dochód bowiem, jaki dziś uzyska Gabinet Rehabilitacji, trafi na leczenie Marcina.

W ofercie gabinetu są między innymi ćwiczenia EMS, zabiegi rehabilitacyjne i Beauty, czy Icoone. W ofercie są również wizyty domowe.

Na wizyty można umawiać się pod nr tel.: 663511854 lub 17 744 55 44.

Pomóc Marcinowi można również tutaj: https://zrzutka.pl/c46rr3.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.