Kolbuszowianie pokazali wielkie serca. Sukces świątecznej zbiórki dla dzieci

Zostań darczyńcą Szlachetnej Paczki dla Marty i jej rodziny. Podaruj im uśmiech w czasie Świąt Bożego Narodzenia

Zakończyła się zbiórka pieniędzy na rzecz akcji „Uśmiech od Mikołaja z nieba”. Dokonano 69 wpłat. Zebrano 5 450 zł z zakładanych 5 000 zł. Kolbuszowianie pokazali serca.

Akcję „Uśmiech od Mikołaja z nieba, jak co roku, organizują: Joanna Procak, Malwina Błąd, Agnieszka Abbas i Monika Ślęzak. Celem jest pomoc zapracowanemu świętemu Mikołajowi.
Zebrane środki tradycyjnie zostaną przeznaczone na zakup świątecznych prezentów dla dzieci z ubogich rodzin z terenu gminy Kolbuszowa, ale nie tylko.

– Część funduszy chcemy również przekazać na diagnostykę logopedyczną, psychologiczną czy rehabilitacyjną dla naszych dzielnych śnieżynek – zaznaczają organizatorki akcji

Zbiórka odbywała się na zrzutka.pl. Dokonano w sumie 69 wpłat na łączną kwotę 5 450 zł. Jest to prawie pół tysiąca złotych więcej niż było w planach. Dzięki temu świąteczne prezenty trafią do większej liczby dzieci niż zakładały organizatorki zbiórki.
–  Niesamowite jest to, że kolejny rok pokazujecie, droga Kolbuszowa, że ten świąteczny czas jest magiczny. Że dzięki Wam malujemy cudowne uśmiechy na dziecięcych twarzach, którymi chętnie byśmy się podzielili byście zobaczyli jaka bije wdzięczność od obdarowanych rodzin. Musicie wierzyć na słowo, że ta energia jest niesamowita – komentuje Malwina Błąd.

Kolbuszowianie pokazali wielkie serca. Sukces świątecznej zbiórki dla dzieci

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.