Pięć bramek Sokoła z Głogovią i Stalą Łańcut

Emocje w Kolbuszowej Dolnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pięć bramek w dwóch ostatnich meczach zdobyli piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna. Problem w tym, że wystarczyło to tylko do zdobycia trzech punktów. Na uwagę zasługują trzy gole Adriana Nowaka, którego Sokół pozyskał w przerwie letniej.

Najpierw zapunktowali przed własną publicznością. W Kolbuszowej Dolnej pokonali Głogovię Głogów Młp. 3-2. Aż cztery z pięciu bramek padły w pierwszej połowie, z których dwie zdobył Adrian Nowak. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Mirosław Kmiotek.

Dwa dni później Sokół zagrał na wyjeździe ze Stalą Łańcut. Zdobył tam dwie bramki, nie pomogło to jednak w uzyskaniu nawet remisu.

Zaczęło się od dwóch szybko strzelonych goli przez gospodarzy. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Nowaka z rzutu wolnego z około 20. metrów.

Potem Stal ponownie odskoczyła na dwie bramki. Kontaktowego gola zdobył Patryk Szczurek. Sokół zaatakował, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

W następnej kolejce Sokół zagra w Kolbuszowej Dolnej, z JKS Jarosław. Mecz z wiceliderem odbędzie się w niedzielę (18.09), o godzinie 11.