Patryk Fryc w Kotwicy Korczyna. Będzie tam piłkarzem, trenerem i prezesem

Patryk Fryc, po półrocznym pobycie w MKS Arłamów Ustrzyki Dolne, podpisał kontrakt z Kotwicą Korczyna. Obie drużyny występują w krośnieńskiej okręgówce (szósty szczebel rozgrywek). Patryk  będzie też trenerem jednej z grup młodzieżowych i… prezesem klubu.

Popularny „Frycek” ma 27 lat i jest wychowankiem Kolbuszowianki. W Ekstraklasie zadebiutował w 2013 r. w barwach krakowskiej Wisły, ale nie utrzymał się tam długo. Dużo lepiej wiodło mu się w Termalice Nieciecza, w której spędził kolejne cztery lata. W Ekstraklasie zaliczył łącznie 67 występów.

Następnie Patryk związał się z I-ligową Puszczą Niepołomice, by po pół roku grać o poziom niżej, w Olimpii Grudziądz. Latem 2019 r. trafił do III-ligowego Sokoła Sieniawa. Zimą tego roku wychowanek Kolbuszowianki „zameldował się” w krośnieńskiej okręgówce, w MKS Arłamów Ustrzyki Dolne.
Teraz 27-latek związał się w z występującą w tej samej grupie rozgrywkowej Kotwicą Korczyn. Będzie tam nie tylko piłkarzem, ale też trenerem jednej z grup młodzieżowych i prezesem klubu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.