Dyrektor „Happy Kids” na swoje urodziny… zabrała przedszkolaki do Jungle Park Rzeszów [ZDJĘCIA, WIDEO]

Pani dyrektor na swoje urodziny zabrała przedszkolaki do Jungle Park Rzeszów

Środa (20.03) była dla Przedszkola Językowego „Happy Kids” wyjątkowym dniem. I to z dwóch powodów. Pierwszy był taki, że dyrektor tej placówki, pani Edyta Mokrzycka obchodziła tego dnia swoje urodziny. A drugi taki, że z tej okazji sprawiła maluchom nie lada niespodziankę i zabrała je do Jungle Park Rzeszów.

To że 20 marca pani dyrektor obchodzi urodziny dla nikogo w „Happy Kids” nie było tajemnicą. Jednak mało kto spodziewał się, że z tej okazji zabierze dzieciaki do Jungle Park Rzeszów.

Jungle Park Rzeszów

Tam, na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Były zjeżdżalnie, kulki, trampoliny, gokarty i wiele innych rzeczy które oferuje Jungle Park. Uśmiechów szczęścia i radości było co niemiara. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Na zakończenie w magicznej sali wspólnie odśpiewano „sto lat” dla pani dyrektor. Wszystkie dzieciaczki zjadły smakowity poczęstunek. Efektowny był również tort z babeczek z owocami, który był po prostu przepyszny.

Zobacz wideo

Galeria zdjęć

Pani Edycie, która nie od dziś uwielbia robić swoim przedszkolakom niespodzianki, życzymy co najmniej stu lat w szczęściu i zdrowiu, a także w tej niesamowitej energii, jaką ma w sobie

O przedszkolu

„Happy Kids” to jedyne przedszkole językowe nie tylko w Kolbuszowej, ale i w powiecie. Mieści się ono przy ulicy Bora Komorowskiego 14.

Zajęcia odbywają się codziennie. Maluchy, podzielone są na dwie grupy (młodszą i starszą).

Dzieciaki spędzają tam czas na zabawie i przy okazji uczą się czterech języków: angielskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego.

Kadrę pedagogiczną tworzą osoby empatyczne, twórcze i zaangażowane w pracę z dziećmi. Zajęcia odbywają się w nowoczesnych salach od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30-17.

Placówka cały czas prowadzi rekrutację. Zaprasza dzieci w wieku od 2,5. do 6. lat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.