Pamiętacie Michałka z „Mam Talent”? Ależ się zmienił

Michał z Zarębek zachwycił w "Mam Talent"

Sześć lat temu Michał Stochel zachwycił w show TVN „Mam Talent”. Jurorka programu, Małgorzata Foremniak tak była zachwycona występem chłopca, że poprosiła go o to, aby złożył autograf na… jej biuście. Co dziś słychać u akordeonisty z Zarębek?

Michał Stochel w „Mam Talent” wystąpił dwukrotnie. Po raz pierwszy zrobił to w odcinku wyemitowanym 3 września 2016 roku. Ośmioletni wówczas muzyk zagrał na akordeonie kilka utworów.
Zrobił to jednak w taki sposób, że nie tylko usłyszał trzy razy „tak”, ale zachwycił jurorów.

Ujął zwłaszcza Małgorzatę Foremniak, która wbiegła na scenę i poprosiła chłopca o autograf.

Pamiętacie Michałka z "Mam Talent"? Ależ się zmienił

– Małgosia, prawda jest taka, że tata Michała też chciałby ci się podpisać na twoich piersiach – komentowała inna jurorka , Agnieszka Chylińska.

Aktorka znów odsłoniła dekolt, na którym, obok autografu Michała, swój podpis złożył jego ociec.
Chłopiec po raz drugi w programie wystąpił miesiąc później w półfinale. Zagrał melodie węgierskie. Niestety odpadł, mimo tego, że skradł serce widzom, którzy głosowali za jego promocją do finału.

Po występie w rozmowie z prowadzącymi – Szymonem Hołownią i Marcinem Prokopem – przyznał, że czasem rozdaje autografy.  – Czy masz pomysł jak wydać pieniądze, gdybyś wygrał ten program? – dociekał Marcin Prokop. – Kupiłbym akordeon – odparł chłopiec.

Pamiętacie Michałka z "Mam Talent"? Ależ się zmienił
Dziś Michałek jest już 14-letnim Michałem. Znacznie urósł, nabrał masy, zmieniła się też barwa jego głosu. Ostatnio udzielił wywiadu mieleckim mediom, w którym opowiedział, co u niego słychać.

Zdradził między innymi, że poszedł do szkoły muzycznej drugiego stopnia. Że dalej gra na, bierze udział w konkursach, koncertuje. Ostatnio zagrał na Pikniku Pod Grzybkiem w Świerczowie.

Pamiętacie Michałka z "Mam Talent"? Ależ się zmienił

Teraz przygotowuje się do udziału w międzynarodowym konkursie we Włoszech, który odbędzie się on na przełomie września i października.

Dodał, ze udało mu się spełnić marzenie, o którym mówił w „Mam Talent”. Otóż ma nowy akordeon. Koszt takiego instrumentu to około 35 000 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.