Oto nowy sekretarz Kolbuszowej
Poznaliśmy nowego sekretarza Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Został nim Krzysztof Matejek, dotychczasowy kierownik pływalni krytej „Fregata”. W magistracie zastąpił wieloletnią sekretarz i szarą eminencję lokalnego życia publicznego – Barbarę Bochniarz, która odeszła na emeryturę.

Krzysztof Matejek ma 40 lat, jest kolbuszowianinem, ma żonę i dwójkę dzieci. Jego pasje to podróże i fotografowanie. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada też stopień menadżera sportu. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych „Wizerunek i zarządzanie w administracji publicznej” na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Pracę w Urzędzie Miejskim rozpoczął w 1998 r. w Referacie Finansowo – Budżetowym. Następnie pracował w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich. W 2010 r. został powołany na stanowisko kierownika pływalni. Od niedawna jest sekretarzem w magistracie. Kontaktować z nim można się pod nr tel. 17 2271 333 (wew. 238) lub 17 2271 334, fax. 17 2272 939, email: sekretarz@kolbuszowa.pl.
Krzysztof Matejek już w gabinecie sekretarza Urzędu Miejskiego. /Fot. UM Kolbuszowa/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.