Oto nowy sekretarz Kolbuszowej!
Poznaliśmy nowego sekretarza Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. Został nim Krzysztof Matejek, dotychczasowy kierownik pływalni krytej „Fregata”. W magistracie zastąpił wieloletnią sekretarz i szarą eminencję lokalnego życia publicznego – Barbarę Bochniarz, która odeszła na emeryturę.

Krzysztof Matejek ma 40 lat, jest kolbuszowianinem, ma żonę i dwójkę dzieci. Jego pasje to podróże i fotografowanie. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada też stopień menadżera sportu. Obecnie jest słuchaczem studiów podyplomowych „Wizerunek i zarządzanie w administracji publicznej” na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Pracę w Urzędzie Miejskim rozpoczął w 1998 r. w Referacie Finansowo – Budżetowym. Następnie pracował w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich. W 2010 r. został powołany na stanowisko kierownika pływalni. Od niedawna jest sekretarzem w magistracie. Kontaktować z nim można się pod nr tel. 17 2271 333 (wew. 238) lub 17 2271 334, fax. 17 2272 939, email: sekretarz@kolbuszowa.pl.
Krzysztof Matejek już w gabinecie sekretarza Urzędu Miejskiego. /Fot. UM Kolbuszowa/

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.