Osiem bramek nad Nilem. Sokół gromi mielczan

Sokół rehabilituje się i wygrywa z Polonią Przemyśl

Bardzo efektownie ligową wiosnę rozpoczęli piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna, na swoim stadionie gromiąc rezerwy Stali Mielec 6:2. Trzy bramki zdobył Krzysztof Szymański.

Strzelanie już w szóstej minucie rozpoczął Mateusz Prokop. Goście co prawda wyrównali, ale to gospodarze na przerwę schodzili ze stanem 2:1. Stało się tak za przyczyną Bartłomieja Miazgi.

W 52’ minucie goście znów wyrównali, wykorzystując rzut karny.  Był to jednak ich ostatni gol w tym spotkaniu. Sokół dalej grał swoje i strzelała kolejne bramki. Najpierw drugie trafienie zaliczył Miazga. Potem swój koncert rozpoczął Krzysztof Szymański.

Super snajper ustrzelił w tym spotkaniu hattricka i ostatecznie skończyło się okazałym 6:2.

W zespole Sokoła debiutowało wielu piłkarzy. Jednym z nich był 45-letni bramkarz, Krzysztof Petrykowski. Włodarze klubu wiele obiecują sobie po 17-letnim Dawidzie Skupińskim, który skutecznie napędzał ataki gospodarzy i mądrze rozgrywał piłkę.

21. kolejka IV ligi, sobota, 19 marca
Sokół Kolbuszowa DolnaStal II Mielec 6:2 (Prokop 6’, Miazga 40’ i 61’, Szymański 67’, 77’, 90’).
Sokół: Krzysztof Petrykowski, Andrzej Skowron, Mateusz Prokop, Roman Ilnicki (80’ Sebastian Walicki), Michał Mazurek, Damian Bożek (68’ Łukasz Gorzelany), Kamil Miśko (46’ Dawid Skupiński), Kornel Kołacz (71’ Jakub Stec), Bartłomiej Miazga (75’ Adrian Ogiba), Klaudiusz Dziedzic (65’ Kamil Aab), Krzysztof Szymański.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Ten mecz odbędzie się w sobotę (26.03), o godzinie 11.