Oni zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej

Le Moor zagra dla WOŚP, ale nie w Kolbuszowej

Jak już informowaliśmy, podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kolbuszowej będzie bardzo dużo muzyki na żywo. Poznaliśmy wykonawców, którzy w ostatni weekend stycznia 2023 roku wystąpią w miasteczku nad Nilem.

Hasłem 31. Finału Wielkiej Orkiestry  będzie „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”. I to właśnie na ten cel będą zbierane pieniądze. Na ulice miasta ma wyjść około 35 wolontariuszy, będzie też 10 puszek stacjonarnych.
WOŚP-owe imprezy w Kolbuszowej będą się odbywać trzy dni, od 27 do 29 stycznia 2023 roku.

W piątek, jak rok wcześniej, w klubie K2 odbędzie się dżemik muzyczny. Sobota to: turniej piłki nożnej gminy Cmolas, bieg „Policz się z Cukrzycą”, a wieczorem w Stylowej Kolbuszowej – muzyka na żywo.

W niedzielę planuje się rodzinne granie, występy, stoiska, spotkania z specjalistami; czyli będzie coś dla dzieci i rodziców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko zakończy „światełko do nieba” na Rynku.

Światełko do nieba na Rynku [ZDJĘCIA, WIDEO]
Jacy muzycy wystąpią podczas WOŚP w Kolbuszowej? Będzie grupa Tomka Blicharza (jazz, rock, pop), która rok temu też dla Orkiestry wystąpiła w klubie K2.

WOŚP-owe jam session w K2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

 

 

Wystąpią również lokalne zespoły rockowe: Rosemerry, Iron Head i prawdopodobnie Le Moor.

Iron Head "zrobi hałas" dla Wielkiej Orkiestry
Iron Head.
Sztab WOŚP będzie mieścił się w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Przedsięwzięcie będzie rozkręcał Tomasz Chlebek. Będzie sie działo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.