Okradła kobietę w… kościele w Hucie Komorowskiej

Dziś w Kolegiacie msza święta za Zuzię

Kolbuszowscy policjanci kilka dni temu interweniowali w Hucie Komorowskiej. Zatrzymali tam 52-latkę, która okradła inną kobietę. Przestępstwo popełniono w miejscowym… kościele.
Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że do kradzieży doszło w sobotę (01.04) w Hucie Komorowskiej. Jeszcze przed nabożeństwem 67-latka wyszła do toalety, pozostawiając torebkę na kościelnej ławce.

Kiedy po kilku minutach wróciła, jej własności już nie było. Zniknęły między innymi pieniądze i dowód osobisty. O zdarzeniu powiadomiono policję.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 52-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która w towarzystwie 59-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski przebywała w pobliżu kościoła.
W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili dane mężczyzny. Mundurowi zastali go razem z 52-latką. Oboje byli nietrzeźwi. Kobieta przyznała, że weszła do kościoła i zabrała torebkę.

Za część pieniędzy kupiła między innymi alkohol, który wraz ze swoim znajomym wypili. Natomiast torebkę i pusty portfel wyrzuciła do kosza na śmieci.

52-latka miała w organizmie ponad trzy promile alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.
Policjanci odnaleźli wyrzuconą torebkę oraz pusty portfel. Odzyskali także część pieniędzy. Wczoraj, po wytrzeźwieniu 52-latka usłyszała zarzuty kradzieży. Przyznała się do winy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.