„Ojciec dyrektor” zwija biznes z nad Nilu. To ostatnia „Kolbuszowa 2.0”
W piątek (11.10) w siedzibie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ulicy Wolskiej odbędzie się konferencja Kolbuszowa 2.0, na którą zjadą spece od internetowego marketingu z całej Polski. Będzie to piąta, a zarazem ostatnia edycja tego eventu nad Nilem. Zapowiedział to pomysłodawca wydarzenia, Paweł Kosmala, zwany również „ojcem dyrektorem”.  

Paweł Kosmala w branży internetowej działa od lat. W swej pracy łączy pasje do programowania i marketingu w sieci. Ma na koncie wiele projektów, w tym m.in.  pierwszy lokalny portal – e-kolbuszowa.pl. Ostatnimi czasy dał się poznać jako pomysłodawca i organizator spotkań branży internetowej Kolbuszowa 2.0. Dzięki jego działaniom o Kolbuszowej usłyszało wiele osób w całej Polsce.

Ale to chyba już koniec. „Ojciec dyrektor” zapowiedział, że tegoroczna edycja konferencji „Kolbuszowa 2.0” będzie tą ostatnią w miasteczku nad Nilem: – Po półrocznych wytężonych przemyśleniach i rozmowach z osobami z branży zapadła niełatwa dla mnie decyzja – napisał Paweł KosmalaOsoby, który miały okazję być w magicznym mieście nad rzeką Nil, wiedzą, że mimo szczerych chęci i natłoku chętnych, więcej niż 130 osób trudno jest to wszystko pomieścić. Zapadła więc decyzja o przeniesieniu imprezy w inne miejsce. Większe bardziej komfortowe i niedaleko Kolbuszowej: w stronę Rzeszowa – zaznaczył.
Czy powodem rezygnacji z organizowania w Kolbuszowej konferencji jest tylko brak odpowiednich warunków lokalowych? „Ojciec dyrektor” sugestywnie milczy jak grób.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.