Ogromny dramat kolbuszowianina i jego rodziny. Paweł Posłuszny walczy o życie

Ogromny dramat kolbuszowianina i jego rodziny. Paweł Posłuszny walczy o życie

Paweł Posłuszny urodził się i wychowywał w Kolbuszowej. Mieszkał przy ulicy prof. Zygmunta Żytkowskiego. Jego mama pracowała w Szpitalu Powiatowym.

Jako nastolatek Paweł Posłuszny wyjechał z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Tam spotkało go wielkie nieszczęście.

Dopadł go mięsak. To niezwykle rzadko występujący złośliwy nowotwór. Kolbuszowianin walczy teraz o życie i potrzebuje naszej pomocy.

Rok 2023 dla Pawła i jego żony, Justyny, był wyjątkowym czasem. On kontynuował remont ich wymarzonego domu, ona skończyła studia i spodziewała się pierwszego dziecka. Do czasu…

Ogromny dramat kolbuszowianina i jego rodziny. Paweł Posłuszny walczy o życie

W ostatni weekend września młody mężczyzna trafił na izbę przyjęć. Zdiagnozowano u niego mięsaka wysokiego stopnia. Cała rodzina była w szoku. Paweł przeszedł operację serca i mózgu, a następnie rozpoczął chemioterapię.

W międzyczasie urodził się jego syn Antoś. Jednak ze względu na swój stan Paweł nie był w stanie być w stanie powitać go na świecie.

Ogromny dramat kolbuszowianina i jego rodziny. Paweł Posłuszny walczy o życie

Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Memorial Sloan Kettering w Nowym Jorku, gdzie walczy o życie.

Ze względu na chorobę męża i konieczność opieki nad noworodkiem, pani Justyna nie może wrócić do pracy. Potrzebuje pomocy. Zbiórkę na ten cel zorganizowała Kasia, siostra Pawła:

–  Postanowiliśmy zorganizować tę zbiórkę, aby pomóc Justynie opłacić rachunki, pożyczki studenckie, transport do/ze szpitala, żywność, pieluchy czy mleko dla ich synka itp. Długo zastanawialiśmy się, czy to zrobić, ale stan brata drastycznie się pogorszył.

– Dziękujemy za wsparcie i prosimy o modlitwą za Pawła i nasze rodziny w tym trudnym czasie. To był zawsze uśmiechnięty gość, gotowy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebowali. Jego siostrzenice i siostrzeniec wręcz uwielbiają go – dodaje pani Kasia.

Pomóc Pawłowi można tutaj: www.gofundme.com/f/help-pawel-and-his-wife-justyna-fight-his-cancer

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.