Oddali hołd zmarłemu Janowi Warzosze [WIDEO]

Zmarł Jan Warzocha, przewodniczący osiedla nr 3

Rada Miejska w Kolbuszowej na czwartkowej sesji minutą ciszy oddała hołd Janowi Warzosze, zmarłemu dwa tygodnie temu przewodniczącemu Zarządu Osiedla nr 3.

Jan Warzocha był społecznikiem z krwi i kości. Prywatne był  niezwykle pogodnym i radosnym człowiekiem, który nigdy nie odmawiał pomocy.
Pracował w Spółdzielni Mieszkaniowej w Kolbuszowej. Od ośmiu lat przewodniczył Zarządowi Osiedla nr 3. Jego nagła śmierć dla wielu ludzi była szokiem.

Odszedł w nocy z soboty na niedzielę (13-14.11) w wieku zaledwie 61 lat.  Jego pogrzeb, który odbył się dwa dni później w Kolegiacie Kolbuszowskiej, zgromadził tłumy mieszkańców miasta i nie tylko.

Na czwartkowej (25.11) sesji hołd zmarłemu Janowi Warzosze minutą ciszy oddali radni miejscy.

– Wszyscy bardzo dobrze znaliśmy śp. Jana. Tą jego radosną, otwartą osobowość będziemy pamiętać, pewnie już na zawsze – mówił Krzysztof Wilk, przewodniczący rady.

Głos zabrał również Krzysztof Wójcicki, radny miejski, a zarazem zięć zmarłego Jana Warzochy.

Kolbuszowska gastronomia nie zapłaci podatków?
Krzysztof Wójciki, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, zięć zmarłego Jana Warzochy.
– Chciałbym wszystkim podziękować za udział w ostatniej drodze naszego Taty, za wszystkie słowa wsparcia i wyrazy współczucia. Ból po tak nagłej stracie bardzo bliskiej nam Osoby jest tak wielki, że ciężko go opisać. Ale te wszystkie słowa wsparcia, wyrazy współczucia i tak liczny udział w ostatniej drodze naszego Taty daje nam więcej siły na to, żeby sobie z tym bólem poradzić… Dziękuję bardzo.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.