Nie miał uprawnień. Na widok policji zawrócił

Natknęła się na zwłoki mężczyzny na leśnej drodze

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali w Raniżowie kierowcę nissana. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdem. Stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu.
W niedzielę (10.07), około godziny 19 funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, którzy pracowali w Raniżowie w ramach działań pt. „Trzeźwy Weekend”.

W pewnym momencie zauważyli nissana, który na widok radiowozu zawrócił i pojechał w przeciwnym kierunku. Mundurowi pojechali za nim i chwilę później zatrzymali go do kontroli drogowej.

Pojazdem kierował 38-letni mieszkaniec gminy Raniżów. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało jednak, że nie powinien kierować samochodem.

Okazało się bowiem, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Wydano mu go w związku z kierowaniem samochodem w stanie nietrzeźwości i po użyciu alkoholu.
Policjanci przekazali nissana osobie, która posiada stosowne uprawnienia. Za niestosowanie się do sądowych zakazów 38-latek odpowie przed sądem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.