Najpierw pobił swego znajomego, potem ukradł mu pieniądze i odszedł
W ręce policji wpadł 23-letni mieszkaniec kolbuszowskiej gminy, który pobił swego znajomego i zabrał mu pieniądze. Z relacji poszkodowanego 41-letniego mężczyzny wynika, że do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Kiedy wracał do domu, spotkał swego znajomego, któremu był winien pieniądze. Jak zapewnił, oddał swój dług, jego „kolega” jednak zażądał kilka razy większej kwoty.
W pewnym momencie 23-latek przewrócił mężczyznę na chodnik, zaczął go bić i kopać po całym ciele, następnie zabrał mu portfel, z którego wyciągnął kilkaset złotych i odszedł. Poszkodowany wrócił do domu i o rozboju powiadomił policję. Ta zatrzymała 23-latka. W trakcie przeszukania, w jego domu mundurowi zabezpieczyli m.in. susz roślinny i szklaną lufkę.
Zatrzymany 23-latek usłyszał zarzuty rozboju. Mężczyzna będzie odpowiadał  w warunkach recydywy, ponieważ już wcześniej był karany za podobne przestępstwo. Policjanci wydziału kryminalnego wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Prokurator oraz sąd przychylili się do wniosku, wydając postanowienie o zatrzymaniu mężczyzny w areszcie na okres dwóch miesięcy. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.