Na „podwójnym gazie” staranowali bramę wjazdową na stadion
Najpierw pili alkohol na kolbuszowskim stadionie, potem siedli do samochodu i ruszyli w trasę po mieście. W trakcie „podróży” zamieniali się miejscami. Zatrzymali się już na… bramie wjazdowej na obiekt Kolbuszowianki. Nie przejmując się tym zbytnio, ruszyli z miejsca i odjechali.

Uszkodzony pojazd i stojącego obok właściciela mundurowi odnaleźli niedaleko stadionu. Od mężczyzny czuć było alkohol. Zaprzeczył jednak, aby miał kierować tym pojazdem. Nikt jednak nie dał wiary jego wyjaśnieniom. Wkrótce potem on sam i jego kolega (29 i 34 l.) przebywali już w policyjnym areszcie.  Obaj mieli po 2,5 promila w organizmie. Usłyszeli zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyźni przyznali się do przestępstw i złożyli wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.